Ložnice Helen Comfort

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj
Detail nočního stolku
Detail nočního stolku
Detail předního čela
Detail předního čela
1.jpg3.jpg4.jpg2.jpg
odstín 10odstín 81odstín 82odstín 33

Pro dlouholetou oblibu postele Helen přicházíme s její masivnější a komfortnější verzí, která dokáže oslovit čím dál více náročnějšího zákazníka. Postele a doplňky Helen comfort jsou vyrobeny z masivního buku (komplet cink, parketa). Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10 a za příplatek odstín třešeň - č.81, odstín - č.82, tmavý ořech - č.33 nebo odstín bílý č.20. Nově jsou pak za stejný příplatek tyto výrobky nabízeny v odstínu 91 a v odstínu 96.


Postel

Je dodávána v šířce LP: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka LP je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná 31 do 37,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku LP.

Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Pod laťkový rošt jenž je spojen popruhy je nutno si objednat lišty pod rošty (viz ceník laťkových roštů). Tato postel je určena do prostoru. Pro postel je určen úložný prostor MAX výšky 25 cm a zásuvka pod postel UNI.

Doplňky

Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny doplňky mají kovové úchytky.Veškeré doplňky jsou dodávány smontované.

Skříně

Postele od ložnicové řady Helen Comfort je možné kombinovat se skříněmi z nabídky Mireal.


 

Soubory ke stažení

Novinky, aktuality

Od 1.9. 2012 přicházíme na trh s těmito novinkami.Jedná se o bukové ložnicové řady LIVIA, NIKOLA, a HELEN COMFORTa smrkovou řadu HEIDIBlížší…

Číst podrobnosti

Vážení zákazníci a obchodní parnteři, připravili jsme pro Vásna měsíce červenec až září…

Číst podrobnosti

!!!Novinka na českém trhu!!!Přicházíme na trh s novinkou. Jedná se o jedinečný postelový systém…

Číst podrobnosti
kontaktujte nás
+420 518 390 322