Ložnice Nikola

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj
Varianta zadního čela 1
Varianta zadního čela 2
Varianta zadního čela 2
Detail nočního stolku
Detail nočního stolku
Detail předního čela
Detail předního čela
Detail zadního čela typ 1
Detail zadního čela typ 1
Detail zadního čela typ 2
Detail zadního čela typ 2
1.jpg3.jpg4.jpg2.jpg
odstín 10odstín 81odstín 82odstín 33

Postele a doplňky Nikola jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku). Jedinečnost těchto postelí udává robustní konstrukce, síla použitého materiálu a jejich design. Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10 a za příplatek odstín třešeň - č.81, odstín - č.82, tmavý ořech - č.33 nebo odstín bílý č.20. Nově jsou pak za stejný příplatek tyto výrobky nabízeny v odstínu 91 a v odstínu 96.


Postel

Je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná 31 do 37,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy.

Zadní čelo postele je nabízeno ve dvou designových variantách (viz ceník - strana postele).

Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Pod laťkový rošt jenž je spojen popruhy je nutno si objednat lišty pod rošty (viz ceník laťkových roštů). Tato postel je určena do prostoru. Pro postel je určen úložný prostor MAX výšky 25 cm.

Doplňky

Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny doplňky mají kovové úchytky. Všechny zásuvky doplňků jsou automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Skříně

Pro tento tento výrobek doporučujeme skříně Carolina, ale s úchytkami kovovými jako jsou u doplňků Nikola nebo jiný typ skříně z nabídky Mireal.


 

Soubory ke stažení

Novinky, aktuality

Od 1.9. 2012 přicházíme na trh s těmito novinkami.Jedná se o bukové ložnicové řady LIVIA, NIKOLA, a HELEN COMFORTa smrkovou řadu HEIDIBlížší…

Číst podrobnosti

Vážení zákazníci a obchodní parnteři, připravili jsme pro Vásna měsíce červenec až září…

Číst podrobnosti

!!!Novinka na českém trhu!!!Přicházíme na trh s novinkou. Jedná se o jedinečný postelový systém…

Číst podrobnosti
kontaktujte nás
+420 518 390 322